Náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství

Image

Meyle

Nosnou značkou naší společnosti je sortiment MEYLE, který se svým technickým a inovativním řešením řadí mezi světovou špičku v oblasti náhradních dílů.
Náhradní díly MEYLE HD svým technickým řešením překonávají i originální díly montované v prvovýrobě automobilů a tímto řešením eliminují technické nedostatky těchto dílů.
Vzhledem k tomuto technickému řešení je na všechny díly MEYLE HD poskytována záruka 4 roky od montáže těchto dílů.
Další stěžejní značkou jsou díly na japonská a korejská vozidla značky ASHUKI na které, díky své osvědčené kvalitě je výrobcem poskytována prodloužená záruka ve výši 36 měsíců
Image

ACI - Auto Components international, s.r.o

Produktem číslo jedna jsou pro nás karosářské díly. Pečlivým zkoumáním ve zkušebně pak vybíráme pro naše zákazníky jen ty nejlepší díly, které dobře pasují, a tak šetří mnoho času při montáži. Spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší odměnou. 
Image

Auto Kelly

V portfoliu naleznete náhradní díly a autopříslušenství na vozy všech světových značek, včetně dílů na vozy značky Škoda. Pro cenově orientované zákazníky byla na trh uvedena privátní značku Starline, která v současné době zahrnuje již 39 sortimentních skupin.

Vyhřívání sedadel

Tento běžný standart vozidel vyšší kategorie si můžete dopřát i do svého automobilu.

Komfort karbonového vyhřívání sedadel (2 nebo 3 - polohový přepínač) oceníte nejen v zimním období.

Image