Kontakt

SPURT ZLÍN s.r.o.


Provozovna

SPURT ZLÍN s.r.o.
U Gemini 360, 760 01 Zlín

Telefon dílna: +420 604 43 10 10
E-mail: info@spurtzlin.com

Otevírací doba:
Pondělí až čtvrtek: 8.00-17.00
Pátek: 8.00-15.00
Víkendy a svátky: po telefonické domluvě

Fakturační adresa

SPURT ZLÍN s.r.o.
Obeciny XII/3636, 76001 Zlín

IČO: 26279754
DIČ: CZ26279754

Reg. KOS Brno, oddíl C, vložka 41588

Odpovědná osoba
Milan Kneifel: + 420 774 907 906

Image

Jsme česká montážní firma s moderním přístupem ke všem automobilům

Našim posláním je nabídnout zákazníkům jedinečné služby v oblasti montáží antiradarů, laserových rušiček, mechanického či satelitního zabezpečení vozidel, parkovacích asistentů či multimédií. Montáže provádíme již osmým rokem a naší prioritou je spokojený zákazník. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je naší firemní filozofií.

Disponujeme prvotřídním servisním zázemím a poskytujeme profesionální poradenství v oblasti antiradarů, laserových rušiček a jiných elektronických zařízení . Samozřejmostí je pomoci našim zákazníkům v každé situaci.

Navštivte nás a my Vám rádi na našich předváděcích vozech předvedeme jak detektory fungují v praxi.

Historie

Tradice společnosti SPURT ZLÍN s.r.o. započala v roce 2002, kdy ji 4.března daného roku založil p. Milan Kneifel.  Naší prioritou byla především montáž autorádií, autoalarmů, parkovacích asistentů, mechanického a elektronického zabezpečení vozidel, handsfree sad a multimédií do automobilů.

S přibývající klientelou se od zákazníků pozvolna projevil zájem o montáž pasivních detektorů (antiradarů), které umožňují odhalit policejní radary, měřící rychlost motorových vozidel. Montovaly se převážně detektory americké firmy Beltronics a to jak přenosné Beltronics 945, 965 a 995, tak pevné sady Beltronics 975 R s úpravou pro Českou republiku.

V roce 2006 byl poprvé v České republice představen v USA již 15 let vyráběný detektor antiradarů Valentine One s Euro verzí, který okamžitě v testech porazil všechny detektory a to zcela zásadně. Firma Beltronics na to reagovala výrobou nových detektorů RX 65e Euro a přepracováním pevné sady 975e. O necelý rok později se tyto detektory americké firmy Beltronics objevily taky na pultech obchodů a montážních středisek. Zároveň vzniká spousta internetových obchodů zabývajících se  problematikou antiradarů.

Poradenství

  • Rádi s Vámi řešíme každou situaci včetně nastavení antiradarů nebo specifických požadavků. Naší firmou vyráběné testovací zařízení antiradarů a antilaserů Antest DF2 je Vám plně k dispozici a pro naše zákazníky je odzkoušení vašeho zařízení zcela ZDARMA. Řešíme i složité situace vyžadující přímý zásah našeho servisního technika.

  • Samozřejmostí každé zakázky je daňový doklad, český návod, plná 24 měsíční záruka a zajištění servisu.

  • Našim velkoobchodním odběratelům nabízíme zaškolení, telefonicky technickou podporu našeho servisního technika v době instalací antiradarů a laserových rušiček.

  • Nerozumíte-li  technickým pojmům, není-li Vám jasné, které zařízení je pro Vás nejlepší, zavolejte nám na naši technickou hot-linku tel: 774 591 710 a my Vám rádi pomůžeme s výběrem toho správného zařízení pro Váš vůz.
Image
Image