Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečení vozidel

Image
Cobra AT je jedním z nejvýznamnějších producentů v oblasti elektronických řešení zabezpečení vozidel. Je partnerem významným automobilovým výrobcům v Evropě, USA a Japonsku. Autoalarmy COBRA, dodávané do České republiky italskou firmou Cobra AT, mají více než třicetiletou tradici. Za tuto dobu se díky vývoji a technickému pokroku podařilo firmě dosáhnout perfektních funkčních vlastností. Autoalarmy COBRA jsou díky nejvyspělejší technologii, univerzálnosti, snadné instalaci a spolehlivosti s oblibou využívány všemi významnými výrobci vozidel.

Kompletní nabídka kvalitních a spolehlivých autoalarmů mimo jiné zahrnuje interní blokování motoru, zálohovanou sirénu, obvodovou a ultrazvukovou ochranu vnitřního prostoru vozidla či připojení na datovou sběrnici vozidla CAN BUS. Dalším, velmi zajímavým produktem tohoto výrobce, je i parkovací asistent – ParkMaster, který díky jednoduché instalaci a spolehlivé funkci nabízí účinnou pomoc pro bezpečné parkování.
Image
Výrobce autoalarmů KEETEC a distributor autoalarmů PATROLLINE, STEELMATE, MAGICAR, MISTRAL.

Autoalarmy jsou aktivní zabezpečovací zařízení. Jejich úkolem je monitorovat stav vozidla (dveře, kufr, kapotu a s doplňkovými snímači i rozbití okna, narušení interiéru nebo zvednutí vozidla) a informovat o narušení jeho majitele. 
Při poplachu řídící jednotka autoalarmu spustí sirénu a směrová světla, ve vyšších třídách pošle informaci přímo na pager nebo na mobil. 
Autoalarm lze ovládat originálním dálkovým ovladačem od vozidla (CAN BUS) nebo doplňkovým dálkovým ovládáním s plovoucím kódem. 

V nabídce máme značkové jednocestné, dvojcestné a GSM autoalarmy a CAN BUS alarmy KEETEC, MAGICAR, PATROLLINE.
Image
Krádeže se bohužel nevyhnou žádné kategorii automobilů, od starších modelů přes střední až po vyšší třídu. Starší vozy jsou nejčastěji rozebrány na díly nebo se chce někdo pouze povozit. Střední třída a dražší vozy zpravidla změní svoji identitu a získají nového majitele buď v tuzemsku nebo v zahraničí. Autoalarm je kromě akustického upozornění vybaven i imobilizačním okruhem, který brání použití vozidla.

Jaké máme ceny?

(Ceny vč. DPH)

Patriot EU s kompletní montáží6 300,-

Pasivní vyhledávací systém na bázi GPS GSM včetně montáže.

Patriot XV kniha jízd s kompletní montáží6 700,-

Jednotka generuje automaticky knihu jízd, kterou lze sledovat v aplikaci v PC nebo telefonu. Měsíční provozní poplatek on-line SIM karty tarif EU á. 200,- Kč + DPH.

Rádi Vám zpracujeme přesnou cenovou nabídku. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Uděláme vše pro Vaši spokojenost!