Aktuality

ZEDER už slovenské policisty přesvědčil, dokáže to i v Čechách?

ZEDER už slovenské policisty přesvědčil, dokáže to i v Čechách?

Odcizení vozu je citelný zásah do našich životů. Nemluvě jen o finanční stránce věci, zloděj nám s autem krade i kus našeho života.

Usínejte bez obav o svoje auto i Vy! Ať už patříte mezi automobilové nadšence, kteří by nejraději postavili svou postel do garáže vedle svého čtyřkolového mazlíčka nebo k těm, kdo využívají auto pouze jako přepravní prostředek a občas zapomenou, kde ho vlastně na parkovišti nechali stát, máte pravděpodobně jedno společné – rozhodně nechcete, aby Vaše auto skončilo v rukou nějakého zloděje...

Odcizení vozu je citelný zásah do našich životů. Nemluvě jen o finanční stránce věci, zloděj nám s autem krade i kus našeho života. A bohužel se to v ČR stává každý den, několik krát. Proto je důležité věnovat zabezpečení vozu náležitou pozornost a zabránit zlodějům v jejich řádění. A toto systém ZEDER umí na 100 %. Přesně taková je totiž statistika vozů, které díky zámku volantu od firmy ZEDER zůstaly v rukou svých majitelů a odolaly pokusům o odcizení. Nepodařilo se ukrást jediné auto. Níže si můžete přečíst rozhovor s majitelem firmy ZEDER CZ, proč je tento produkt tak úspěšný.

Zdroj: auto.cz

Celý článek zde >>>

Související články